Pravidla

Mazlíček roku v kostce

 • Mazlíček roku je internetová fotosoutěž domácích mazlíčků.
 • Zaregistrujte se pomocí „Mazlík profilu“, anebo využijte přihlášení prostřednictvím svého facebook účtu.
 • Nově zaregistrovaný (přihlášený) uživatel od nás získá 5 hlasů zdarma.
 • Vložte fotografii mazlíčka a zapojte se tak do soutěže o hodnotné ceny.
 • Každý den od nás získáváte 1 hlas zdarma.
 • Pořiďte si PREMIUM účet a získáte možnost rozdávat denně 26 hlasů.
 • POZOR: Hlas zdarma a hlasy z PREMIUM účtu nepřevádíme do dalšího dne. Přijďte každý den přidat hlasy svému favoritovi!
 • Podporujte mazlíčka pomocí VIP odznáčků a barevných rámečků.
 • Každý den můžete hrát o mnoho hlasů navíc v Souboji mazlíčků a v Kole štěstí. Vlastníte-li PREMIUM účet, je možné se zapojit do hry o hlasy každé 3 hodiny.
 • Využijte našeho bonusového programu s názvem „Přítel na internetu“ (tlačítko „Doporučit příteli“), kdy za každého soutěžícího, kterého k nám přivedete, získáváte automaticky 5 hlasů navíc.
 • Soutěž má 23 průběžných kol a jedno velké finálové kolo.
 • Průběžná kola trvají 14 dnů a finálové kolo má 21 dnů.
 • V průběžném kole je možné nahrát pouze jednu fotografii. Můžete se ovšem zúčastnit každého kola, tzn. že můžete celkem nahrát 23 fotografií za rok.
 • Každé soutěžní kolo máme jiné ceny a odměníme první 3 soutěžící s nejvyšším počtem získaných hlasů. Připravili jsme pro vás více než 200 soutěžních cen.
 • Do finálového kola postoupí prvních 25 soutěžících z každého kola, tzn. že ve finále uvidíme 575 soutěžních fotografií, kteří se utkají o TV Samsung, fotoaparát Nikon, chytrý telefon Nokia, stylová trika a hrnky s motivem soutěže a kila pamlsků pro vaše zvířecí miláčky.
 • Velké finále bude mít speciální pravidla. Podrobnosti o něm naleznete níže v pravidlech soutěže.
 • V soutěži Mazlíček roku můžete vyhrát velmi atraktivní ceny a také zažít mnoho zábavy. Neváhejte a přidejte se k nám!

Název soutěže

Mazlíček roku

Základní popis soutěže

Jedná se o fotosoutěž (dále je „soutěž“) domácích mazlíčků, která bude realizována na internetových stránkách www.mazlicekroku.cz. Tato soutěž bude probíhat od ledna roku 2015 do prosince roku 2015. Z absolutního finále bude vybrán hlavní vítěz (Mazlíček roku). Organizátor soutěže je OMAX Holding s.r.o., se sídlem Masarykovo nám. 3/3, 405 02 Děčín, IČ: 28628187 (dále jen „vyhlašovatel“).

Průběh soutěže

Soutěž Mazlíček roku bude rozdělena do 23 průběžných kol a jednoho finálového kola. Z průběžných kol postoupí do absolutního finále celkem 575 soutěžících. V každém soutěžním kole hrajeme o hodnotné ceny.

Soutěžícím se stává osoba, která si úspěšně zaregistruje soutěžní profil na stránkách www.mazlicekroku.cz. Registrace může být provedena pomocí přihlašovacích údajů z webové stránky facebook.com, anebo si uživatel může zaregistrovat jednoduchý profil přímo na našich stránkách („Mazlík profil“). Součástí registrace na stránkách www.mazlicekroku.cz je potvrzení podmínek soutěže.

Profil soutěžícího

Soutěžící musí být fyzická osoba, která je starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky nebo Slovenské republiky. Pokud se do soutěže zapojí osoba mladší 18 let, znamená to, že jí byl udělen řádný souhlas, ze strany zákonného zástupce, s účastí v soutěži a plněním soutěžních podmínek. Účast v soutěži je zcela zdarma.

Soutěžící se může registrovat na portálu www.mazlicekroku.cz pouze jednou. Nicméně registrovaní uživatelé se mohou zapojit do soutěže opakovaně, ale pod podmínkou, že během jednoho kola na dané téma vloží pouze jednu fotografii.

Uživatel, který vloží fotografii na www.mazlicekroku.cz, plně zodpovídá za autorská práva přiložené fotografie. V případě, že uživatel nevlastní autorská práva u vložené fotografie domácího mazlíčka, nese odpovědnost s tím spojenou. Účastník soutěže je majitelem domácího mazlíčka uvedeného na soutěžní fotografii, pokud tomu je jinak, je nutné, aby soutěžící získal souhlas třetí osoby. Soutěžící také souhlasí s porovnáváním své fotografie vůči jiným soutěžním fotografiím v sekci Souboj mazlíčků. V případě, že registrovaný uživatel nahraje na portál www.mazlicekroku.cz jakoukoli fotografii, souhlasí s tím, že má vyhlašovatel soutěže právo dané fotografie distribuovat a veřejně užívat.

Vyhlašovatel soutěže má právo vyloučit všechny zaměstnance vyhlašovatele a všech partnerů, kteří spolupracují na soutěži Mazlíček roku.

Každý soutěžící, který se zaregistruje na webových stránkách www.mazlicekroku.cz se zavazuje k dodržování podmínek soutěže, nebude-li tomu tak, soutěžící je povinen odpovídat za veškeré škody, které tímto jeho jednáním vzniknou. Dále si vyhlašovatel soutěže vymezuje právo vyloučit soutěžícího bez nutnosti udání důvodů.

Soutěžní fotografie

Soutěžní fotografie musí zobrazovat domácího mazlíčka (zvíře). Během jednoho průběžného kola, může soutěžící vložit na internetové stránky pouze jednu fotografii. Soutěžící se však může zúčastnit všech osmnácti průběžných kol, tzn. že celkově do soutěže může vložit až 23 fotografií.

Optimální rozměry fotografie jsou 384 x 296 px, pokud soutěžící nahraje fotografii v jiné velikosti, pořadatel má právo upravit fotografii na odpovídající velikost. Soutěžící dává souhlas vyhlašovateli se zveřejněním všech údajů o fotografii (domácím mazlíčkovi), které soutěžící poskytne při vyplňování informačního formuláře (jméno, druh, rasa, věk, město). Dále si vyhlašovatel vyhrazuje rozhodovací právo, zdali bude příslušná fotografie na webu zobrazena či nikoliv.

Vyhlašovatel soutěže si vyhrazuje právo odstranit jakoukoliv fotografii podle vlastního uvážení a bez nutnosti udání důvodů. Toto právo může být uplatněno zejména, pokud uvedená fotografie bude ohrožovat nebo narušovat veřejný pořádek, mravnost, bude v rozporu se zákonem, nebude zobrazovat domácího mazlíčka (zvíře), anebo bude-li zjištěno podvodné hlasování či jiné nedodržení podmínek.

Pod jednotlivé fotografie můžou přihlášení uživatelé vkládat příspěvky v podobě komentářů, které lze také hodnotit. Hodnocení může být, jak pozitivní (palec nahoru), tak negativní (palec dolů). Vyhlašovatel má právo dle svého uvážení odstranit přihlášené uživatele, kteří budou přidávat nevhodné příspěvky, zejména to mohou být fotografie, které budou narušovat veřejný pořádek, mravnost a budou v rozporu se zákonem.

Vyhlašovatel soutěže umožňuje soutěžícímu využít dvě možnosti, jak na svou fotografii upozornit a to využití barevného rámečku, který je okolo fotografie, a zakoupení VIP odznáčků, které fotografii domácího mazlíčka umístí do tzv. VIP zóny.

Barevný rámeček

Vyhlašovatel nabízí 5 variant barevných rámečků, které si soutěžící může zakoupit. Barevný rámeček je časově omezený, jeho platnost končí v den, kdy je ukončeno soutěžní kolo, které právě probíhá. Barevný rámeček si může pořídit pouze přihlášený uživatel, který má vloženou soutěžní fotografii. Barevný rámeček si může přihlášený uživatel pořídit za 49 Kč včetně DPH. Pořadatel má právo během soutěže cenu barevného rámečku změnit, případně barevný rámeček může nabízet se slevou.

VIP odznáčky

VIP odznáčky vyhlašovatel soutěže nabízí ve třech variantách a to 1 odznáček za 29 Kč včetně DPH, 2 odznáčky za 39 Kč včetně DPH a 3 odznáčky za 49 Kč včetně DPH. Pořadatel má právo, během soutěže, cenu VIP odznáčků změnit, případně VIP odznáčky může nabízet se slevou. Počet VIP odznáčků není omezen a jejich platnost končí se soutěžním kolem stejně jako tomu je u platnosti barevného rámečku. Pokud bude mít soutěžící vysoký počet VIP odznáčků, znamená to pro něj dobře viditelnou pozici na webových stránkách www.mazlicekroku.cz.

Hlasování

Hlasovat může pouze uživatel, který je přihlášen na portálu www.mazlicekroku.cz. Při prvním přihlášení získá soutěžící automaticky 5 hlasů (včetně 1 denního hlasu zdarma). Každý soutěžící získává denně 1 hlas (zdarma), který bude možné rozdat jakékoliv soutěžní fotografii.

Hlasy, které budou odeslány stejným uživatelem pod odlišnými registracemi, dále také, které budou poslány ze zařízení bez lidské pomoci, budou trvale odstraněny a s nimi bude odstraněna i soutěžní fotografie. Od 20. dubna 2015 je zavedena tolerance max. 3 registrací na 1 počítač (IP adresu). Soutěžící (majitel soutěžní fotografie), který pravidlo poruší bude neprve upozorněn e-mailem a pokud se i přesto bude počet registrací z jednoho počítače navyšovat, budou všechny hlasy z tohoto počítače (IP adresy) bez náhrady smazány. Vyhlašovatel má právo odstranit jakoukoliv fotografii, u které vznikne jakékoliv podezření, že pro ni bylo hlasováno v rozporu s pravidly soutěže.

PREMIUM účet

Soutěžící si bude moci zakoupit PREMIUM účet, který mu zajistí další hlasy navíc. Je možné si tento účet zakoupit na 5 dní, 10 dní anebo 15 dní. Podle počtu dní je stanovena jejich cena – 5 dní = 49 Kč včetně DPH; 10 dní = 69 Kč včetně DPH; 15 dní = 99 Kč včetně DPH. Platnost PREMIUM účtu končí až po uplynutí počtu dnů, na které si ho soutěžící zakoupil, tzn. že soutěžící může PREMIUM účet využít i pro další fotografii, kterou přidá v následujícím kole.

PREMIUM účet umožňuje soutěžícímu hrát Souboj mazlíčků každé 3 hodiny. Soutěžící může hlasovat během jednoho kalendářního dne opakovaně pro jednu fotografii s tím, že maximální množství hlasů, které lze udělit, není omezeno.

Každodenní hlas zdarma a hlasy z PREMIUM účtu se nepřevádějí do dalšího dne (nekumulují se). PREMIUM účet není možné využít ve finálovém kole.

Přítel na internetu

Soutěžící může získat hlasy navíc také pomocí speciálního affilite programu s názvem Přítel na internetu (tlačítko „Doporučit příteli“), tzn. že pokud soutěžící přivede na portál www.mazlicekroku.cz návštěvníka, který se u nás zaregistruje, připíšeme mu automaticky 5 hlasů navíc. Jak to soutěžící udělá? Klikne na tlačítko „Doporučit příteli“. Po kliknutí na tlačítko „Doporučit příteli“ bude soutěžícímu odeslána zpráva na jeho emailovou adresu. Hlasy z affiliate programu se převádí do dalšího dne, ale nepřevádí se mezi jednotlivými soutěžními koly.

Souboj mazlíčků

Další možností, jak získat hlasy navíc je sekce s názvem Souboj mazlíčků, kde se porovnávají fotografie jednotlivých soutěžících. Uživatel se rozhoduje, která fotka se mu více líbí a následně se mu ukážou procenta, kolik lidí má stejný názor jako on. Soutěžící v souboji mazlíčků získává hlasy v případě, že překoná určitou hranici počtu rozhodnutí (kliknutí) v Souboji mazlíčků. V sekci Souboj mazlíčků je umístěno počítadlo, které dané hranice znázorňuje. Soutěžící získá + 5 hlasů vždy, když na počítadle protne hranice: 150, 270, 360, 420 a 450. Pokud uživatel za den provede 450 rozhodnutí (kliknutí) v Souboji mazlíčků, musí čekat 3 hodiny (vlastní PREMIUM účet) nebo 6 hodiny (nevlastní PREMIUM účet), po uplynutí příslušného času se opět může soutěžící zúčastnit Souboje mazlíčků. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo, kdykoliv změnit pravidla v Souboji mazlíčků (hranice na počítadle, počet získaných hlasů a jiné).

Kolo štěstí

Kolo štěstí naleznete na www.mazlicekroku.cz/kolo-stesti. Jedná se o další způsob získávání dodatečných hlasů v soutěži. Pokud budete mít štěstí, můžete si vytočit až 50 hlasů navíc v jedné hře. S PREMIUM účtem získáváte velkou výhodu, protože vám umožňuje vyzkoušet své štěstí každé 4 hodiny, tzn. že už nemusíte čekat dlouhých 8 hodin na další hru jako ostatní. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo, kdykoliv změnit pravidla v Kole štěstí.

Po každém kole jsou všechny fotky ze soutěžního kola odstraněny, tudíž jsou odstraněny všechny soutěžní hlasy u jednotlivých fotografií. Výše uvedené hlasování se týká pouze osmnácti průběžných kol soutěže. Velké finálové kolo bude mít svůj vlastní způsob hlasování.

Speciální pravidla pro finálové kolo

Do finálového kola postoupí 575 soutěžících, kteří budou vybráni z předešlých 23 průběžných kol soutěže, zde platí odlišná pravidla hlasování. Každý den bude soutěžícímu připsán jeden hlas, v případě, že tento hlas nevyužije, hlas se nepřevádí do dalšího dne, stejně jako tomu je v hlasování u průběžných kol soutěže. PREMIUM účet se mění na BALÍČEK hlasů. Přihlášený uživatel si může vybrat ze tří variant balíčků: MALÝ balíček = 60 hlasů za 49 Kč včetně DPH, STŘEDNÍ balíček = 90 hlasů za 69 Kč včetně DPH a VELKÝ balíček = 120 hlasů za 99 Kč včetně DPH. Zakoupené hlasy platí po celou dobu finálového kola, tzn. že se hlasy převádějí do dalších dnů (kumulují se). Expirace všech hlasů je provedena s konečným datem soutěže (finálového kola). Pořadatel si vyhrazuje právo dané ceny změnit, či nabídnout návštěvníkům slevu.

Ostatní pravidla pro získávání hlasů zůstávají stejné, jako během průběžných kol. Všechny tyto hlasy se převádí do dalších dnů (kumulují se). Ve finálovém kole se nepřevádí do dalšího dne pouze 1 hlas, který je udělován každý den zdarma. Vítězem finálového kola soutěže se stává majitel soutěžní fotografie s největším počtem získaných hlasů.

Konec hlasováni pro jednotlivá kola, v soutěži Mazlíček roku, je totožný s koncem jednotlivých soutěžních kol, která jsou uvedena v bodě s názvem „Harmonogram soutěžních kol“.

Způsob platby

Na stránkách mazlíček roku si soutěžící mohou zakoupit PREMIUM účet, BALÍČEK hlasů, VIP odznáčky a barevné rámečky. Zakoupení těchto „produktů“ je realizováno za určitou finanční částku. Soutěžící si může tyto „produkty“ dobrovolně pořídit. Pokud se soutěžící rozhodne některý z těchto „produktů“ zakoupit, na portálu www.mazlicekroku.cz, dává tak automaticky souhlas pořadateli soutěže k odeslání jeho e-mailová adresy do společnosti GOPAY, s. r. o., která tento osobní údaj nutně potřebuje k realizaci platební transakce. Soutěžící u nás může použít 3 způsoby platby a to: Platba online bankovním převodem, Platba platební kartou anebo tzv. mPlatba. MPlatba je platba pomocí mobilního telefonu, tento způsob platby na našich stránkách navyšuje konečnou částku o 20 %. Důvodem navýšení jsou vyšší náklady, které jsou spojené s provozování této služby. Všechny ceny jsou na internetovém portálu Mazlíček roku uvedeny včetně DPH. Za platební transakce technicky zodpovídá společnost GOPAY, s. r. o., Planá 67, 370 01 České Budějovice.

Stanovení vítězů

V každém soutěžním kole mohou soutěžící získat hodnotné ceny. Odměněni budou ti soutěžící (1. - 3. místo), kteří získají během daného soutěžního kola největší počet hlasů pro svou fotografii. V průběžném kole soutěže odměníme první tři soutěžící. Zároveň prvních 25 soutěžících z každého průběžného kola soutěže si zajistí postup do velkého finále, kde se bude soutěžit o titul Mazlíček roku a velmi atraktivní ceny, které jsou uvedeny v bodě “Výhry“.

Soutěžící, kteří postoupí do velkého finále, zveřejníme v sekci Síň slávy (www.mazlicekroku.cz/sin-slavy). Ve velkém finále bude způsob hlasování probíhat odlišným způsobem než průběžných kolech soutěže. Více naleznete výše v bodě „Hlasování“.

Nastane-li v soutěži rovnost hlasů, rozhodne o celkovém pořadí (popř. vítězi) vyhlašovatel soutěže.

Výhry

Výhry pro jednotlivá soutěžní kola jsou uvedeny v sekci „Výhry“ (www.mazlicekroku.cz/vyhry), jedná se o výhry, které nejsou spojeny s žádnou finanční odměnou. Vyhlašovatel může během soutěže výhry změnit. Seznam konkrétních výher je uveden níže.

Vítěz finálového kola

1. MÍSTO

 • TV Samsung
 • Pamlsky pro domácího mazlíčka
 • Originální tričko Mazlíček roku
 • Diplom

2. MÍSTO

 • Chytrý telefon Nokia
 • Pamlsky pro domácího mazlíčka
 • Originální hrneček Mazlíček roku
 • Diplom

3. MÍSTO

 • Moderní fotoaparát Nikon
 • Pamlsky pro domácího mazlíčka
 • Originální hrneček Mazlíček roku
 • Diplom

Vítěz průběžného kola

1. MÍSTO

 • Chytrý telefon Samsung, nebo fotoaparát Nikon
 • Pamlsky pro domácího mazlíčka
 • Originální tričko Mazlíček roku
 • Diplom

2. MÍSTO

 • Výkonný MP3 přehrávač, nebo fotorámeček pro mazlíčka
 • Pamlsky pro domácího mazlíčka
 • Originální tričko Mazlíček roku
 • Diplom

3. MÍSTO

 • Exkluzivní flash disk
 • Pamlsky pro domácího mazlíčka
 • Originální tričko Mazlíček roku
 • Diplom

Pokud nastane případ, že si výherce jakoukoliv cenu nepřevezme, do 15 dnů po jejím odeslání, nemá nárok na vyplacení částky v hotovosti a ani žádnou jinou kompenzaci výhry.

Vyhlašovatel soutěže Mazlíček roku nenese odpovědnost za nedoručení výhry způsobené jinými subjekty či okolnostmi (např. přepravní firmou). Dále vyhlašovatel nenese odpovědnost za případné škody, které mohou vzniknout v souvislosti s užíváním výher. Dále vyhlašovatel soutěže není zodpovědný za žádnou záruční dobu či reklamaci, která by mohla být vyžadována u těchto výher.

Soutěžní výhry budou odeslány do 30 dnů od zveřejnění výherní listiny v sekci „Síň slávy“ (www.mazlicekroku.cz/sin-slavy). Výherce bude o výhře vyrozuměn pomocí e-mailové zprávy. Každý výherce je povinen zaslat vyhlašovateli soutěže čestné prohlášení, že soutěžil v souladu s pravidly soutěže Mazlíček roku.

Vyhlášení výherců

Vyhlášení výherců proběhne na internetových stránkách www.mazlicekroku.cz. Vyhlášení vítězů průběžných kol soutěže proběhne nejpozději do 5 dnů od ukončení hlasování daného soutěžního kola. Vyhlášení vítězů velkého finále proběhne nejpozději do 10 dnů od ukončení hlasování.

Harmonogram soutěžních kol

Soutěžní kola budou probíhat v níže uvedených datech. Jedná se o 23 průběžných kol soutěže a jedno finálové kolo. Každé soutěžní kolo končí v 23:59 hod. a následující den v 00:00 začíná nové soutěžní kolo.

1. Kolo12. 1. 2015 - 25. 1. 2015
2. Kolo26. 1. 2015 - 8. 2. 2015
3. Kolo9. 2. 2015 - 22. 2. 2015
4. Kolo23. 2. 2015 - 8. 3. 2015
5. Kolo9. 3. 2015 - 22. 3. 2015
6. Kolo23. 3. 2015 - 5. 4. 2015
7. Kolo6. 4. 2015 - 19. 4. 2015
8. Kolo20. 4. 2015 - 3. 5. 2015
9. Kolo4. 5. 2015 - 17. 5. 2015
10. Kolo18. 5. 2015 - 31. 5. 2015
11. Kolo1. 6. 2015 - 14. 6. 2015
12. Kolo15. 6. 2015 - 28. 6. 2015
13. Kolo29. 6. 2015 - 12. 7. 2015
14. Kolo13. 7. 2015 - 26. 7. 2015
15. Kolo27. 7. 2015 - 9. 8. 2015
16. Kolo10. 8. 2015 - 23. 8. 2015
17. Kolo24. 8. 2015 - 6. 9. 2015
18. Kolo7. 9. 2015 - 20. 9. 2015
19. Kolo21. 9. 2015 - 4. 10. 2015
20. Kolo5. 10. 2015 - 18. 10. 2015
21. Kolo19. 10. 2015 - 1. 11. 2015
22. Kolo2. 11. 2015 - 15. 11. 2015
23. Kolo16. 11. 2015 - 29. 11. 2015
Finálové Kolo30. 11. 2015 - 20. 12. 2015

Ochrana osobních údajů a udělení souhlasu

Pokud se soutěžící registruje na internetových stránkách www.mazlicekroku.cz, dává tím úkonem svůj souhlas vyhlašovateli soutěže s následujícími body:

 • Pokud registrovaná osoba vloží jakoukoli fotografii na internetovou stránku www.mazlicekroku.cz, vyhlašovatel má právo tuto fotografii použít na internetových stránkách, v médiích a pro jiné komerční účely, toto právo se rozšiřuje i na třetí osoby, které dostanou svolení od vyhlašovatele soutěže. Toto právo není nikterak územně ani časově omezeno. Vyhlašovatel soutěže má veškeré právo k užívání přidaného příspěvku podle zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v plném znění, a to v neomezeném rozsahu, včetně práv upravit či jinak změnit příspěvky, změnit či spojit jednotlivé příspěvky, změnit jejich označení nebo název.
 • Vyhlašovatel, jakožto správce a provozovatel registrovaných uživatelů, má právo zařadit, zpracovávat a užívat osobní údaje, které jsou uvedeny v registračním formuláři. Stejné právo se vztahuje i k vloženým fotografiím. Tyto osobní údaje vyhlašovatel soutěže může zveřejnit na internetových stránkách a v médiích v souladu s ust. § 12 občanského zákoníku na internetových portálech, či jiných mediích, provozovaných či držených vyhlašovatelem soutěže. Vyhlašovatel se zavazuje k dodržování zákona č. 101/2000, o ochraně osobních údajů a zákona č. 127/2005 Sb. o elektronických komunikacích v plném znění. Uživatel, který odsouhlasí podmínky soutěže Mazlíček roku, dává tímto úkonem svolení vyhlašovateli soutěže, že může uvedené osobní údaje a danou fotografii využít pro účely vyhodnocení soutěže, pro možnost informování a kontaktování těchto osob. Registrovaný uživatel uděluje souhlas se zařazením do databáze, která může být využita pro další marketingové zpracovávání, tzn. nabízení výrobků, služeb a za účelem obchodního sdělení. Registrovaný uživatel souhlasí, že osobní údaje mohou být také zpracovávány prostřednictvím třetích osob, které dostanou svolení od vyhlašovatele soutěže.
 • Vyhlašovateli, automatickým zveřejňováním příspěvků jednotlivých soutěžících, nevzniká žádný závazek vůči třetím osobám. Tento závazek se týká zejména autorského práva a to zejména práva na ochranu osobnosti či dobré pověsti třetí osoby. Vyhlašovatel nenese odpovědnost za škodu, která může vzniknout registrovanému uživateli a třetím osobám v důsledku porušení těchto pravidel. Dále vyhlašovatel nenese odpovědnost, pokud budou vložené soutěžní fotografie zneužity třetí osobou.
 • Nastane-li případ, že soutěžící porušil pravidla soutěže Mazlíček roku nebo uvedl nepravdivé údaje, je povinen vyhlašovateli soutěže uhradit možnou škodu, včetně ušlého zisku a dalších nákladů s tím spojených, která může nastat.

Závěrečná ustanovení

Ze soutěže mohou být vyloučeny všechny osoby, které se dostanou do rozporu s těmito podmínkami soutěže.

Vyhlašovatel soutěže si vymezuje právo kdykoliv zkrátit, pozastavit, ukončit anebo změnit pravidla soutěže a to bez nutnosti udání důvodů, a to v případě, že dojde k neočekávaným událostem. Pokud nastane tento případ, soutěžící nemají nárok na jakékoliv odškodnění či vyrovnání. Toto rozhodnutí vstupuje v platnost v den, kdy bude uveřejněno na webových stránkách www.mazlicekroku.cz.

Pravidla vstupují v platnost dnem, kdy budou uveřejněny na internetových stránkách www.mazlicekroku.cz.